Відеопанель Commax DRC-4CPN3 - пристрій виклику на одного користувача для відеодомофонів Commax. Виконана в антивандальному корпусі, оснащена захисним піддашком, підсвічуванням білого кольору, реле для відкривання електромеханічного замка.

Міцний корпус з антикорозійним покриттям дозволяє встановлювати панель на вулиці. Вона довго зберігає працездатність і зовнішній вигляд навіть в складних погодних умовах. Монтується пристрій накладним способом, на фронтальну панель або кутовий кронштейн. Оптимальна висота установки - 145 см.

Панель виклику Commax DRC-4CPN3 обладнана CMOS відеокамерою з роздільною здатністю 0,52 Мп. Її горизонтальний кут огляду становить 68°, вертикальний - 55°. Такі показники дозволяють добре бачити вхідну область і розрізняти відвідувача. Об'єктив камери прикритий склом, захищений козирком від сонячних променів і опадів.

Кнопка виклику панелі також виконана з металу і розрахована на велику кількість натискань. Автоматичне LED підсвічування дозволяє бачити відвідувача в темряві. Для двостороннього дуплексного аудіозв'язку використовуються динамік і мікрофон. Гучність розмови можна відрегулювати.

Підтримує стандарти відео PAL.

Габарити: 59х164х42 мм.

Колір корпусу: сірий.

Панель виклику DRC-4CPN3

  • Виробники COMMAX
  • Модель: DRC-4CPN3
  • Наявність: Є в наявності
  • USD68