Відеопанель Commax DRC-4CPNK - нова антивандальна модель, сумісна з більшістю відеодомофонів Commax. Обладнана кодовою клавіатурою, підсвічуванням, козирком. Монтується накладним способом, може кріпитися фронтально або на кутовий кронштейн. Оптимальна висота установки - 145 см.


Панель виконана в металевому корпусі, захищена від корозії покриттям чорного кольору. Оснащена відеокамерою з дозволом 0,52 Мп. Спеціальна конструкція робить об'єктив малопомітним, а козирок перешкоджає попаданню на нього опадів та прямих сонячних променів.


Завдяки оптимальним кутах огляду забезпечується хороший огляд області біля входу. Кнопка дзвінка з металу призначена для великої кількості натискань. Для відкриття замку без використання ключів є вбудована кодова клавіатура.


На відеопанелі Commax DRC-4CPNK встановлена ​​LED підсвічування, яка включається автоматично. Вона дає можливість бачити відвідувача в темряві, а йому легко знаходити кнопку дзвінка і клавіатуру. Двостороння аудіозв'язок ведеться в дуплексному режимі. Гучність розмови можна налаштувати регулятором, який знаходиться на задній панелі пристрою.


Підтримує стандарти відео PAL / NTSC.


Габарити: 59х164х42 мм.


Колір корпусу: чорний.

Панель виклику Commax DRC-4CPNK

  • Виробники COMMAX
  • Модель: DRC-4CPNK
  • Наявність: Є в наявності
  • USD85