Призначення відеодомофона NeoLight OMEGA - віддалено бачити відвідувача, вести з ним бесіду і відкривати двері. Яскравий і чіткий 7 "TFT LCD екран допоможе побачити всі тонкощі зображень, а якісний динамік разом з відеопанелями NeoLight забезпечить високу каччество звуку. За рахунок використання дружнього меню управління домофоном є простим і зрозумілим.


Незважаючи на невеликі розміри і ультратонкий корпус, домофон оснащений функціями, які раніше були доступні тільки в дорогих моделях:


• підключення додаткових відеопанелей або камер відеоспостереження


• адресний інтерком між 4-я відеодмофонамі в одній паралельній лінії (до 100м)


• режим "АУДІОНЯНЯ"


1. Підключення додаткової відеопанелі або відеокамери


В домофон NeoLight OMEGA поряд з панеллю виклику можна підключити ще одну додаткову панель виклику і кілька відеокамер, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.). Таким чином, викличних панелей можна підключити дві, камер відеоспостереження - дві. Для кожної з панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.


2. Адресний дозвон і гучний зв'язок


Користувач зможе підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів в різних приміщеннях, то кожен з них зможе прийняти вхідний дзвінок від відвідувача і відкрити двері. При цьому можна "подзвонити" на будь-який з домофонів конкретно, не турбуючи при цьому інші. Також в NeoLight OMEGA є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі. Це особливо актуально для великих приміщень (двоповерховий будинок, великий офіс або квартира).


3. Режим "АУДІОНЯНЯ"


Ще однією особливістю є функція прослуховування підключених домофонів, що дозволяє контролювати ситуацію в кімнатах, де знаходяться люди похилого віку або діти, проте, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв можна відключити цю функцію.


Домофон NeoLIGHT OMEGA відрізняється низьким енергоспоживанням і живиться від мініатюрного джерела живлення, який йде в комплекті.


Характеристики NeoLIGHT OMEGA


Назва моделі OMEGA

Розмір екрану 7 "

Дозвіл екрану 800 х 480

Підключення викличних панелей 2

Підключення камер відеоспостереження 2

Підключення моніторів 4

Тип кріплення Настінне

Живлення 15V DC, мініатюрний адаптер в комплекті

Габарити (Д х В х Г) 186 х 127 х 15 мм

Вага 390 г

Матеріал корпусу Пластик + акрил

Колір корпусу Білий

Відеодомофон NeoLight OMEGA

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight OMEGA
  • Наявність: Є в наявності
  • USD100