• Відеодомофон CIOT-700M

IP відеодомофон Commax CIOT-700M – модель з 7-дюймовым Multi Touch монітором, виходом в мережу через Wi-Fi і підтримкою систем класу «Розумний будинок».

Пристрій виконано у вигляді планшета, оснащено 4-ядерним процесором, що працює під управлінням операційної системи Android 6.0. Має вбудовану flash-пам'ять на 8 Гб і роз'єм для підключення SD-карти до 16 Гб. В системі встановлений браузер, різні віджети і додатки. За допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 7 дюймів можна звично і легко керувати всім функціоналом. Для переговорів використовується система гучного зв'язку.

Мережевий відеодомофон Commax CIOT-700M дозволяє створювати розгалужену систему організації доступу, відеоспостереження, внутрішнього зв'язку і управління домашніми приладами. Для цього він оснащений трьома входами для підключення підлеглих моніторів з лінійки CIOT, може отримувати сигнал від 8 IP відеокамер і працювати з будь-якою кількістю викличних відеопанелей CIOT-D20M. Взаємодія з ZigBee-пристроями дозволяє через домофон керувати освітленням, опаленням, кондиціонуванням і різними побутовими приладами. Підключення до мережі дає можливість отримувати доступ до системи через iOS/Android клієнти.

Габарити: 240х180х23 мм.

Відеодомофон CIOT-700M

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CIOT-700M
  • Наявність: Є в наявності
  • USD270