IP відеодомофон Commax CIOT-1020M – ультратонка модель у форматі планшета з екраном 10”. Підключається до мережі через Ethernet порт і Wi-Fi. Може управляти пристроями з підтримкою технології ZigBee.

Мережевий домофон оснащений чотирьохядерним процесором ARM. Об'єм оперативної пам'яті - 1 Гб. Є вбудована Flash пам'ять на 8 Гб і роз'єм для SD-карти до 16 Гб. Продається з встановленою операційною системою Android, web-браузером, різними додатками і віджетами.

Дисплей домофона сенсорний з підтримкою Multi Touch. Додатково є сенсорні кнопки, що дозволяють виконувати основні завдання одним натисненням.

До пристрою можна підключити три додаткових домофона з серії CIOT і 8 IP-відеокамер. Кількість підключених мережевих панелей виклику CIOT-D20M не обмежена. Для переговорів використовується гучний зв'язок. В системі з декількома моніторами активується функція внутрішнього зв'язку. Є можливість віддалено управляти домофонною системою зі смартфонів через Android або iOS додатки.

Відеодомофон Commax CIOT-1020M сумісний з датчиками стандарту ZigBee. Дозволяє підключати до сорока таких пристроїв. З їх допомогою можна управляти освітленням, побутовими приладами, іншими домашніми пристроями через монітор домофона або з додатків підключених до нього смартфонів.

Відеодомофон CIOT-1020M

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CIOT-1020M
  • Наявність: Є в наявності
  • USD354