Відеодомофон Commax CDV-70MH – одна з нових моделей в лінійці домофонів Commax. Виконаний в сучасному лаконічному дизайні. Має невеликий тонкий корпус із міцного пластику, LED-підсвічування. Оснащений 7-дюймовим кольоровим екраном, що дозволяє настроювати яскравість і контрастність. Для ведення переговорів не заважаючи оточуючим, обладнаний аудіотрубкою.

Для виконання основних функцій: відкриття замку, перегляду відео з камер, переадресації дзвінка на додаткову аудіотрубку і доступу в меню використовується ряд сенсорних кнопок під монітором. Два відеовходи дозволяють підключати панелей виклику або відеокамери PAL/NTSC стандарту. Обидва пристрої можуть бути виробництва Commax або інших брендів.

Для створення невеликої домофонної системи до монітора можна паралельно підключити додаткову аудіотрубку. В такому випадку з'являється можливість відкривати двері з різних приміщень і вести внутрішні переговори. За допомогою адаптера відеодомофон Commax CDV-70MH включається в общеподъездную домофонну систему.

Підтримує формати PAL/NTSC.
Габарити: 180х293х34 мм.
Колір корпусу: білий, синій з сірим, сріблястий.

Відеодомофон CDV-70MH

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CDV-70MH
  • Наявність: Є в наявності
  • USD156