Відеодомофон Commax CDV-70M – тонкий елегантний пристрій з 7-дюймовим дисплеєм. Має міцний корпус із пластику невеликих розмірів, легко монтується на стіну, не займає багато місця і відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі.

LCD дисплей показує яскраве, чітке, контрастне зображення. Відвідувача легко розглянути і дізнатися навіть при поганому освітленні. Розмова з гостями ведеться по гучномовному зв'язку. Щоб прийняти виклик, досить натиснути на відповідну кнопку на передній панелі. Комфортну гучність звуку можна налаштувати через графічний інтерфейс пристрою. Крім відповіді на дзвінок, за допомогою сенсорних кнопок дистанційно відкривається замок і включається перегляд відео з камер.

Модель розрахована на підключення двох відеопристроїв стандарту PAL або NTSC. Працює з панелями виклику Commax або інших виробників і будь-якими аналоговими відеокамерами. Щоб розширити можливості домофонної системи, паралельно можна підключити аудіотрубку Commax DP-4VHP. При установці в квартирі, домофон підключається до під'їзної викличної панелі через адаптер.

Підтримує формати PAL/NTSC.

Габарити: 244х180х23 мм.

Колір корпусу: сріблясто-синій, сріблясто-білий.

Відеодомофон CDV-70M

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CDV-70M
  • Наявність: Є в наявності
  • USD156