• Відеодомофон CDV-43K2

Домофон Commax CDV-43K2 – ультратонка кольорова модель. Незважаючи на те, що пристрій відноситься до бюджетної серії, він має привабливий дизайн і весь необхідний функціонал. 4-пpoвіднe підключення дозволяє використовувати модель з усіма панелями виклику від Commax.

Корпус відеодомофона виконаний з білого міцного пластику. На передній панелі розміщений 4,3” TFT екран і 4 сенсорні кнопки Soft Touch. Для переговорів з відвідувачем призначена трубка.

Яскравість і контрастність дисплея забезпечує LED-підсвітка. Сенсорні кнопки дозволяють легко управляти основними функціями моделі: відповідати на вхідні дзвінки, переглядати зображення з камери, відкривати замок, зв'язуватись з другим переговорним пристроєм. Для налаштування пристрою використовується OSD меню.

Домофон Commax CDV-43K2 розрахований на підключення двох панелей виклику і одного паралельного монітора або переговорної трубки. У такій конфігурації домофонна система дозволяє приймати відвідувачів з двох входів і вести переговори з ними або між собою з різних місць.

Підтримує формати PAL / NTSC
Габарити: 167х157х42 мм
Колір корпусу: білий.

Відеодомофон CDV-43K2

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CDV-43K2
  • Наявність: Є в наявності
  • USD68


Рекомендовані товари

Панель виклику DRC-4CPN2 90°

Панель виклику DRC-4CPN2 90°

З допомогою відеопанелі Commax DRC-4CPN2 здійснюється передача сигнала виклику на домофон. В момент ..

USD60