Новий відеореєстратор NeoLight KAPPA + HD має головна відмінність від KAPPA +, в тому, що в ньому додана підтримка вхідного сигналу з роздільною здатністю 720p (1280x720) і збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек. Це забезпечує більш чітке і плавне зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора.


Ну і звичайно, KAPPA + HD озволяет віддалено бачити відвідувача, вести з ним бесіду і відкривати двері. Яскравий і чіткий 7 "TFT LCD екран допоможе побачити всі тонкощі зображень, а якісний динамік разом з відеопанелями NeoLight забезпечить високу якість звуку. За рахунок використання дружнього меню управління домофоном є простим і зрозумілим.


Крім того, домофон Kappa + HD дозволяє записувати фотографії відвідувачів і відеоролики на карту пам'яті microSD. На окрему увагу заслуговує функція відеореєстратора, записи відео по детектору руху, яку можна включити в домофон KAPPA + HD для однієї з 4-х відеокамер.


1. Підключення додаткової відеопанелі або відеокамери


В домофон NeoLight KAPPA + HD поряд з панеллю виклику можна підключити ще одну додаткову панель виклику і кілька відеокамер, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.). Таким чином, викличних панелей можна підключити дві, камер відеоспостереження - дві. Для кожної з панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.


2. Адресний дозвон і гучний зв'язок


Користувач зможе підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів в різних приміщеннях, то кожен з них зможе прийняти вхідний дзвінок від відвідувача і відкрити двері. При цьому можна "подзвонити" на будь-який з домофонів конкретно, не турбуючи при цьому інші. Також в NeoLight KAPPA + HD є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі. Це особливо актуально для великих приміщень (двоповерховий будинок, великий офіс або квартира).


3. Режим "АУДІОНЯНЯ"


Ще однією особливістю є функція прослуховування підключених домофонів, що дозволяє контролювати ситуацію в кімнатах, де знаходяться люди похилого віку або діти, проте, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв можна відключити цю функцію.


Домофон NeoLIGHT KAPPA + HD відрізняється низьким енергоспоживанням і живиться безпосередньо від мережі 220В.


Характеристики NeoLIGHT KAPPA + HD


Назва моделі KAPPA + HD

Розмір екрану 7 "

Дозвіл екрану 800 х 480

Підключення викличних панелей 2

Підключення камер відеоспостереження 2

Формат вхідного сигналу СVBS / AHD / TVI (опція) / CVI (опція)

Дозвіл вхідного сигналу 480р / 960H / 720p / 1080p (опція)

Підключення моніторів 4

Блок пам'яті запис фото і відеороликів на карту пам'яті до 32Гб

Додаткові функції живлення для замка від монітора або через панель виклику; пам'ять, медіаплеєр, фоторамка, режим "не турбувати", автовідповідач, запис аудіоповідомлень, режим відеореєстратора з аудіо.

Функція                                      DVR (відеореєстратор) запис по детектору руху 1 каналу на карту пам'яті.

Тип кріплення                          Настінне

Живлення                                  110-220V AC, 50/60 Hz

Габарити (Ш х В х Г)                 210 х 116 х 25 мм

Вага 450 г

Матеріал корпусу                     Пластик

Колір корпусу                            Білий

Відеодомофон NeoLight KAPPA + HD

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight KAPPA + HD
  • Наявність: Є в наявності
  • USD125