Призначення відеодомофона NeoLight TETTA - віддалено бачити відвідувача, вести з ним бесіду і відкривати двері. Яскравий і чіткий 4.3 "TFT LCD екран допоможе побачити всі тонкощі зображень, а якісний динамік разом з відеопанелями NeoLight забезпечить високу якість звуку. За рахунок використання дружнього меню і всього семи сенсорних кнопок, управління можна назвати максимально простим і зрозумілим.


Однак, незважаючи на суперкомпактні розміри і ультратонкий корпус, домофон оснащений функціями, які раніше були доступні тільки в дорогих моделях:


• підключення додаткової панелі виклику і 2-х додаткових камер відеоспостереження


• адресний інтерком між 4-ма відеодмофонамі Neolight (будь-які моделі) по одній шині зв'язку (до 100м)


• вибір мелодій дзвінка


1. Підключення додаткової панелі виклику або камери відеоспостереження


Для повної безпеки в NeoLight TETTA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо необхідно спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.) . Самих викликних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо необхідно контролювати кілька дверей. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.


2. Адресний дозвон і гучний зв'язок


Користувач зможе підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів в різних приміщеннях, то кожен з них зможе прийняти вхідний дзвінок від відвідувача і відкрити двері. При цьому можна "подзвонити" на будь-який з домофонів індивідуально, не викликаючи при цьому інші. Також в NeoLight TETTA є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі. Це особливо актуально для великих приміщень (двоповерховий будинок, великий офіс або квартира).


Домофон NeoLIGHT TETTA відрізняється низьким енергоспоживанням і живиться від мережі 220 В.


Характеристики NeoLIGHT TETTA


Назва моделі TETTA

Розмір екрану 4.3 "

Дозвіл екрану 480 х 234

Підключення викличних панелей і камер 2 + 2

Підключення моніторів 4

Тип кріплення Настінне

Живлення  220 В

Габарити (Д х В х Г) 116 х 171 х 17 мм

Вага 206 г

Матеріал корпусу Пластик

Колір корпусу Матовий білий

Відеодомофон NeoLight TETTA

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight TETTA
  • Наявність: Є в наявності
  • USD69