Призначення відеодомофона NeoLight KAPPA - віддалено бачити відвідувача, вести з ним бесіду і відкривати двері. Яскравий і чіткий 7 "TFT LCD екран допоможе побачити всі тонкощі зображень, а якісний динамік разом з відеопанелями NeoLight забезпечить високу каччество звуку. За рахунок використання дружнього меню управління домофоном є простим і зрозумілим.


Незважаючи на невеликі розміри і тонкий корпус, домофон оснащений функціями, які раніше були доступні тільки в дорогих моделях:


• підключення додаткових відеопанелей або камер відеоспостереження


• адресний інтерком між 4-я відеодмофонамі в одній паралельній лінії (до 100м)


• режим "АУДІОНЯНЯ"


1. Підключення додаткової відеопанелі або відеокамери


В домофон NeoLight KAPPA поряд з панеллю виклику можна підключити ще одну додаткову панель виклику і кілька відеокамер, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.). Таким чином, викличних панелей можна підключити дві, камер відеоспостереження - дві. Для кожної з панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.


2. Адресний дозвон і гучний зв'язок


Користувач зможе підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів в різних приміщеннях, то кожен з них зможе прийняти вхідний дзвінок від відвідувача і відкрити двері. При цьому можна "подзвонити" на будь-який з домофонів конкретно, не турбуючи при цьому інші. Також в NeoLight KAPPA є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі. Це особливо актуально для великих приміщень (двоповерховий будинок, великий офіс або квартира).


3. Режим "АУДІОНЯНЯ"


Ще однією особливістю є функція прослуховування підключених домофонів, що дозволяє контролювати ситуацію в кімнатах, де знаходяться люди похилого віку або діти, проте, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв можна відключити цю функцію.


Домофон NeoLIGHT KAPPA відрізняється низьким енергоспоживанням і живиться безпосередньо від мережі 220В.


Характеристики NeoLIGHT KAPPA (Neostar BMV-E706W)

Назва моделі KAPPA (BMV-E706W)

Розмір екрану 7 "       800 х 480

Підключення викличних панелей 2

Підключення камер відеоспостереження 2

Підключення моніторів 4

Тип кріплення Настінне

Живлення 110-220V AC, 50/60 Hz

Габарити (Д х В х Г) 210 х 116 х 25 мм

Вага 450 г

Матеріал корпусу Пластик

Колір корпусу Білий

Відеодомофон NeoLight KAPPA

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight KAPPA
  • Наявність: Є в наявності
  • USD92


Рекомендовані товари

NeoLight Prime

NeoLight Prime

Опис NeoLight PrimeПанель NeoLight Prime застосовується в складі домофонної системи і призначена для..

USD65 USD69