Витончена новинка в Україні, супер тонкий відеодомофон NeoLight ALPHA New з сенсорним екраном 7 "і цілим арсеналом корисних зручних функцій, які значно розширять можливості Вашого домофонної системи. Так, домофон NeoLight ALPHA New має графічний зручний інтерфейс, оптимізований під сенсорне керування. Крім того, в домофон реалізована функція пам'яті - записи фотознімків або відеороликів з панелі виклику або відеокамер в автоматичному або ручному режимах. Запис може вестися як на внутрішню пам'ять, так і на карту пам'яті. Причому, при установці карти пам'яті з'являється можливість використовувати функцію відеореєстратора (DVR) - записи відеоархіву з однією з камер відеоспостереження або панелі виклику по вбудованому детектору руху. Всього, до відеодомофону NeoLight ALPHA New можна підключити до 2-х панелей виклику, а також до 2-х додаткових камер відеоспостереження. Крім того, в загальному паралельному підключенні, можна використовувати до 4-х моніторів NeoLight з повноцінною адресному внутрішнім зв'язком (інтеркомом), переадресацією виклику, гучним оприлюдненням по на всіх моніторах. Також домофон ALPHA дозволяє використовувати автовідповідач, записувати аудіоповідомлення, користуватися домофоном як фоторамкой, використовувати годинник і календар. В домофон передбачений режим "Не турбувати".


Домофон NeoLight ALPHA споживає мало енергії і живиться від зовнішнього джерела живлення, який йде в комплекті. Унікальність зовнішнього джерела живлення, що застосовується в деяких в домофонах NeoLight, полягає в його мініатюрних розмірах. Зручний округлий компактний корпус даного БП дозволяє легко заховати його в стандартні монтажну коробку (підрозетник), який зазвичай встановлений в стіні за домофоном.


Характеристики NeoLight ALPHA New


Розмір екрану 7 "

Дозвіл екрану 800 х 480

Графічне меню Так, управління через екран

Управління Сенсорний ємнісний екран

Варіанти підключень 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 4 відеодомофона;

1 виклична панель + 3 відеокамери + 4 відеодомофона.

Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4

Вбудована пам'ять Не менш 64 фото

Роз'єм для SD карти Так, micro SD до 32 ГБ

Особливості Сенсорний екран з високою роздільною здатністю, пам'ять, графічне меню, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, режим відеореєстратора із записом аудіо

Тип кріплення Настінне

Живлення 12DC / 220AC (адаптер в комплекті)

Габарити (Д х В х Г) 186 х 127 х 15 мм

Вага 420 г

Матеріал корпусу Пластик + акрил

Колір корпусу Білий

Відеодомофон NeoLight ALPHA New

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight ALPHA New
  • Наявність: Є в наявності
  • USD165


Відеодомофон NeoLight ALPHA New купити Київ