Витончена новинка в Україні, супер тонкий відеодомофон NeoLight ALPHA HD з сенсорним екраном 7 "і цілим арсеналом корисних зручних функцій, які значно розширять можливості Вашої домофонної системи. Основна відмінність нового домофона Neolight ALPHA HD від звичайного домофона ALPHA це:


HD дозвіл високої чіткості (720р) - відеодомофон Alpha HD підтримує дозвіл вхідного сигналу до 720р як від панелі, так і від камери відеоспостереження будь-яким каналом.

Автоматичне визначення дозволу і типу сигналу - монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань підключити, наприклад, стару багатоквартирної панель стандартної роздільної здатності, HD панель біля входу в квартиру і камери HD для спостереження за сходовим майданчиком і ліфтом.

Запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к / сек і дозволом до 1280 х 720, як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити і чути без втрат в якості, що відбувається за вашими дверима під час вашої відсутності.

А так же, домофон NeoLight ALPHA HD має графічний зручний інтерфейс, оптимізований під сенсорне керування. Всього, до відеодомофону NeoLight ALPHA HD можна підключити до 2-х панелей виклику, а також до 2-х додаткових камер відеоспостереження. Крім того, в загальному паралельному підключенні, можна використовувати до 4-х моніторів NeoLight з повноцінною адресному внутрішнім зв'язком (інтеркомом), переадресацією виклику, гучним оприлюдненням по на всіх моніторах. Також домофон ALPHA HD дозволяє використовувати автовідповідач, записувати аудіоповідомлення, користуватися домофоном як фоторамкой, використовувати годинник і календар. В домофон передбачений режим "Не турбувати".


Домофон NeoLight ALPHA HD споживає мало енергії і живиться від зовнішнього джерела живлення, який йде в комплекті. Унікальність зовнішнього джерела живлення, що застосовується в деяких в домофонах NeoLight, полягає в його мініатюрних розмірах. Зручний округлий компактний корпус даного БП дозволяє легко заховати його в стандартні монтажну коробку (підрозетник), який зазвичай встановлений в стіні за домофоном.


Характеристики NeoLight ALPHA HD


Розмір екрану 7 "

Дозвіл екрану 800 х 480/1024 х 600 (опція)

Формат вхідного сигналу СVBS / AHD / TVI (опція) / CVI (опція)

Дозвіл вхідного сигналу 480р / 960H / 720p / 1080p (опція)

Графічне меню Так, 2 інтерфейси, управління через екран

Мова меню Український / російська / англійська

Управління Сенсорний ємнісний екран

Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4

Варіанти підключень 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;

1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.

Вбудована пам'ять Немає

Роз'єм для microSD карти Так

Вбудований відеореєстратор Так

Запис аудіо Так

Особливості Мультіформатний HD сигнал, сенсорний екран з високою роздільною здатністю, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, підсвічування сенсорної кнопки виклику, режим DVR з аудіо.

Тип кріплення Настінне

Харчування 14,5В DC (адаптер 220 / 15В в комплекті)

Габарити (Д х В х Г) 186 х 127 х 18 мм

Вага 420 г

Матеріал корпусу Пластик + акрил

Колір корпусу Білий

Відеодомофон NeoLight ALPHA HD

  • Виробники NeoLight
  • Модель: NeoLight ALPHA HD
  • Наявність: Є в наявності
  • USD174