Відеодомофон Commax CDV-704MA - нова модель в лінійці домофонів Commax з підтримкою AHD формату. Виконаний в тонкому пластиковому корпусі з 7-дюймовим сенсорним екраном. Для переговорів використовується гучний зв'язок. Основні функції прийому виклику, відкривання дверей, перегляду зображення з камер виконуються через сенсорний дисплей.

Конструкція відеодомофона дозволяє отримувати сигнал від двох панелей виклику і двох аналогових відеокамер. Вбудований детектор може виявляти рух по будь-якому з 4 відеовходів. При послідовному з'єднанні до чотирьох аналогічних моніторів з'являється можливість користуватися адресним інтерком-зв'язком. При такій конфігурації всі панелі і камери підключаються до майстер-монітора, а підлеглі отримують доступ до даних через нього.

В домофоні є вбудована пам'ять для запису 50 фотозображень. Щоб зберігати більше знімків і робити відео встановлюється microSD карта пам'яті максимальним об'ємом 32 Гб. Можна записувати сигнал з будь якої підключеної відеокамери в ручному режимі, автоматично при надходженні виклику і за сигналом детектора руху.

Підтримує формати AHD, PAL.

Габарити: 180х244х23 мм.

Колір корпусу: сріблястий, сірий, чорний, білий, перламутровий.

Відеодомофон CDV-704MA

  • Виробники COMMAX
  • Модель: CDV-704MA
  • Наявність: Є в наявності
  • USD221


Домофон, відеодомофон