Опис комплекта відеодомофона ARNY AVD-7152


ARNY AVD-7152 - комплект відеодомофона, що включає монітор ARNY AVD-715M і відеопанель ARNY AVP-NG220. Повна сумісність пристроїв дозволяє легко почати роботу відразу після підключення 4 проводів. Монітор оснащений сенсорним дисплеєм з діагоналлю 7 ", поруч сенсорних кнопок, гучної голосовим зв'язком, вбудованою пам'яттю і слотом для SD-карти, відеодетектором руху. Панель обладнана відеокамерою з дозволом 700ТВЛ, вбудованим реле управління електрозамком і буз.


Особливості відеодомофона ARNY AVD-7152


Монітор ARNY AVD-715M виконаний в сучасному дизайні з тонким корпусом. Передня панель може бути чорною або білою. Сенсорний екран має діагональ 7 дюймів. Під ним знаходиться 5 сенсорних кнопок для прийому, скидання та переадресацію дзвінків, відкриття замку, перегляду зображень з камер. Для голосового спілкування встановлена ​​система гучного зв'язку. Є 2 видеовхода для викличних панелей і 2 для відеокамер або детекторів тривоги. Для одного відеоканалу можна використовувати відеодетектор руху.


Домофон ARNY AVD-7152 може працювати спільно з ще трьома подібними моделями. У такій системі один монітор є основним, а решта - підлеглими. Відеопанелі, камери і датчики підключаються до основного, але їх сигнали доступні для всіх пристроїв системи. Це дозволяє приймати виклики і управляти замками з різних місць, використовувати інтерфон.


У домофона є функції фото і відео-фіксації, запису голосових повідомлень. Для зберігання 1000 фотозображень використовується вбудована пам'ять, для відео-та аудіофайлів необхідно встановити SD-карту об'ємом до 32Гб. Автоматичний знімок робиться відразу після натискання відвідувачем кнопки дзвінка на панелі. Вручну можна сфотографувати те, що відбувається під час розмови або перегляду зображення з камер. Можна налаштувати включення запису відео за сигналами від зовнішніх тривожних датчиків або програмного відеодетектора руху.


Відеопанель ARNY AVP-NG220 виконана в металевому корпусі з антивандальними характеристиками. Встановлюється накладним способом. Обладнана відеокамерою з дозволом 700 ТВЛ, кнопкою виклику з підсвічуванням, системою полудуплексной зв'язку, реле. Кронштейн для кутового монтажу і захисний козирок поставляються в комплекті. ІЧ-підсвічування дає можливість добре бачити гостей в темряві. Є регулятор гучності розмови. Вбудований буз забезпечує харчуванням електромеханічні замки.


Технічні параметри комплекту ARNY AVD-7152

Монітор ARNY AVD-715M


7-дюймовий сенсорний дисплей 800х480px

набір сенсорних кнопок

голосова гучний зв'язок

вбудований блок пам'яті (запис фото)

роз'єм для SD-карти до 32Гб (запис відео і голосових повідомлень)

входи для підключення 2 панелей виклику і 2 відеокамер / датчиків

вихід для зовнішнього монітора

вхід для підключення до основного домофону, вихід для додаткового

відеодетектор руху

Відеопанель ARNY AVP-NG220


камера з роздільною здатністю 700ТВЛ

корпус в антивандальному виконанні

кнопка виклику з металу з підсвічуванням

вбудоване реле і буз для електрозамку

регулювання гучності

накладний монтаж

кутовий кронштейн і козирок в комплекті.

Комплект відеодомофона ARNY AVD-7152

  • Виробники Arny
  • Модель: Комплект відеодомофона ARNY AVD-7152
  • Наявність: Є в наявності
  • USD140


Рекомендовані товари

NeoLight Prime

NeoLight Prime

Опис NeoLight PrimeПанель NeoLight Prime застосовується в складі домофонної системи і призначена для..

USD65 USD69