Відеодомофон ARNY AVD-1025-AHD 

не просто нова модель в лінійці 10-дюймових видеодомофонов ARNY. Це повноцінна мережева охоронна система з відеоспостереженням, детекцієй руху і підключенням до смартфону. Монітор підтримує роботу з 4-ма відеокамерами стандарту AHD, має вбудований квадратор, може записувати фото і відео. Оснащений Ethernet і Wi-Fi модулями. 

Домофон ARNY AVD-1025-AHD стильний пристрій планшетного типу з сенсорним монітором діагоналлю 10 ''. Корпус виконаний з пластика. Випускається в чорному і білому виконанні. Основні сенсорні кнопки знаходяться знизу від екрану. З їх допомогою можна швидко відповісти на виклик, завершити розмову, відкрити замок, переадресувати визов на інший пристрій, переглянути відео з камер спостереження. Для інших функцій відеодомофона використовується графічне екранне меню.

Головною особливістю моделі ARNY AVD-1025-AHD є підтримка стандарту передачі відеозображення AHD. Це дозволяє встановлювати найсучасніші відеокамери і отримувати чітку картину того, що відбувається. До пристрою можна підключити чотири камери: дві на панелях виклику, і дві окремими пристроями. Перегляд можливий з кожної камери окремо або в режимі квадратора. Доступна запис на карту пам'яті в ручному або автоматичному режимі, за сигналом детектора руху. 

Провідний і безпровідний вихід в мережу дозволяє підключати до домофонної системи вилучені пристрої. За допомогою безкоштовного програмного забезпечення для iOS і Android на смартфон можна приймати виклики, переглядати зображення з усіх чотирьох камер, відкривати замок.

Відеодомофон AVD-1025-AHD

  • Виробники Arny
  • Модель: AVD-1025-AHD
  • Наявність: Є в наявності
  • USD282